Kursaal Zinemaldia Donostia 2020

GANADORES /  WINNERS / IRABAZLEAK

Nazioarteko Fikzioa

WOUNDS
Gwai Lou

Fikzio Nazionala

MAMA
Eduardo Vieitez

Gipuzkoa Fikzioa

DATSEGIT
Aitor Arruti

Nazioarteko Dokumentala

LA CIMA
Christian Camilo Ossa Rodriguez

NAVRAS
Marco Huertas

Dokumental Nazionala

ANCORA LUCCIOLE
Maria Elorza

Gipuzkoako Dokumentala

Nazioarteko Animazioa

SH_T HAPPENS
Michaela Mihalyi eta David Stumpf

Animazio Nazionala

ROBERTO
Carmen Cordoba Gonzalez

PREMIOS ESPECIALES / SPECIAL AWARDS / SARU BEREZIAK

Kursaal Zinemaldia Donostia 2020

Ekoizpena euskaraz

ETA GERTATU IZAN BALITZ?
Khuruts Begoña

AREKA
Begoña Vicario

PIL PIL
Kristina Zorita

Emakume Lortzaileak

MI HERMANO JUAN
Cristina y Mariajosé Martín

GUERRA, TIZA, TIEMPO
Filipinetako Sellam

BICHERO
Mariana V. Bustinza González

Berdintasuna

EN TIERRA DE NADIE
Jorge Chachero

Zinemagile gazteak

PETIT BAC
David Trujillo

ABANDONADA
Samer Beyhum

LA BALDOSA DETRÁS DEL CHARCO
Tomas Red

CUANDO TU SANGRE ESPESE
Hector Gallego

MOROS EN LA COSTA
Damià Serra Cauchetiez

Jende anitza

ROBARTE UNA NOCHE

Fernando Vera Moreno

Hautagai Finalistak / Nominales Finalistas / Hautagai Finalistak

Le Vivre Ensemble
Jose Luis Santos
Moros en la costa
Damià Serra Cauchetiez
ROBERTO
Carmen Córdoba González
AWESOME!
Roque Baños Lopez
28 Outubro
Tiago Albuquerque
Assim mas sem ser assim
Pedro Brito
The good boy
A. L. Lee
An exceptional day
cedrick spinassou
ROBARTE UNA NOCHE
FERNANDO VERA MORENO
Pil Pil
Kristina Zorita
SH_T Happens
Michaela Mihalyi, David Stumpf
En Tierra de Nadie
Jorge Chachero
¿POR QUÉ LOS MATAS?
LUDOVIC BONLEUX
Petit Bac
David Trujillo
La habitación blanca
Carlos Moriana
Mi hermano Juan
Cristina y Maria José Martín Barcelona
Herederos
Txema Ballano
Mama
Eduardo Vieitez
Rosa
Tess Masero Brioso
Bichero
mariana bustinza gonzalez
Cuando tu sangre espese
Héctor Gallego
Guerra, Tiza, Tiempo / Ausencias Recuperadas
Philippine Sellam
La baldosa detrás del charco
Tomás Rojo
LA Plastikeria
Cesare Maglioni
Wounds
Gwai Lou
La Cima/The Peak
Christian Camilo Ossa Rodriguez
Abandonada
Samer Beyhum
Navras
Marco Huertas
HAY COCA / COCA HERE
JOSÉ ISSA
Ancora lucciole
Maria Elorza
Plágan
Koldo Almandoz
Areka
Atxur Animazio Taldea
LA SUERTE
Ander Cerrato
ETA GERTATU IZAN BALITZ?
Khuruts Begoña
Datsegit
Aitor Arruti
Show More